O firmie

Firma MSTUDIO ŁÓDŹ OKNA i DRZWI jako wieloletni, sprawdzony partner handlowy istnieje na łódzkim rynku budowlanym od 1991 roku. Przez cały ten okres firma oferuje najwyższej jakości drzwi wewnętrzne w szerokim asortymencie oraz zewnętrzną stolarkę drewnianą i pcv czyli okna i drzwi w atrakcyjnych cenach.

 Oferta nasza prezentując najwyższą jakość odróżnia nas od konkurencji. Ciągła obserwacja i analiza rynku oraz wdrażanie nowoczesnej technologii jest gwarancją, że oferowane przez nas drzwi i okna spełniają najwyższe wymagania techniczne, ich wysoka jakość i estetyka zaspokoi potrzeby i spełni oczekiwania naszych klientów. 

 Mając tak bogate doświadczenie podejmujemy się i realizujemy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, często w/g indywidualnych projektów. Dlatego też za każdym razem podchodzimy do problemu jednostkowo i rozpatrujemy go indywidualnie, tak aby ofertę dostosować do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Firma nasza współpracując z architektami  pomaga i doradza w projektowaniu i doborze odpowiednich okien i drzwi do każdego rodzaju obiektu czy wnętrza.

Doświadczeni fachowcy firmy MSTUDIO ŁÓDŹ DRZWI i OKNA są do Państwa dyspozycji.